Náš svět
v Mechanical Engineering

Náš svět je mechanický, funguje na základě známých pravidel. Proto nás strojařina baví.

To jsme my
a tohle děláme

 • vytváříme výrobní a montážní podklady ve 3D i 2D
 • řešíme instalační plány kompletních plnicích linek
 • zabýváme se konstrukcí dílů pro výrobu 3D tiskem

Náš tým

Věnujeme se konstrukci strojů komplexních linek na plnění nápojů a tekutých potravin. Samotná realizace návrhu spočívá ve vytvoření 3D modelů a 2D výkresů pro vlastní výrobu a následnou montáž. Konstrukci našich strojů přizpůsobujeme široké škále médií i obalového materiálu.

Konstruujeme 3D modely kompletních strojů i jednotlivých součástek. Tradiční výrobu strojních komponent optimalizujeme pro technologii 3D tisku.

Podílíme se na vývoji strojů a zařízení nové generace. Mezi naše portfolio patří také stroje na recyklaci plastů, zejména PET lahví.

Vizualizujeme výrobní závody zákazníka a tvoříme návrhy rozmístění nápojových linek.

V týmu je nás už více než 85

Otevřené pozice

Koordinování vývojových projektů a navrhování technického řešení.

Zjistit víc

Zpracování 2D konstrukčních a výrobních výkresů již vymodelovaných dílů a sestav.

Zjistit víc

CNC programování v Siemens NX pro vzdálené výrobní centrum v Německu.

Zjistit víc

Variantní a konfigurační konstrukce ve 3D či 2D. Spolupracování s konstrukčními týmy v Německu.

Zjistit víc

Na čem děláme

SWF – Stillwasserfüller, plnička pro nesycené vody

Konstrukci těchto strojů od roku 2018 kompletně zpracováváme v Plzni, ročně jich je více než 80. Konstrukce je vždy upravena podle specifikých požadavků zákazníka a zohledňuje definovaný obal, nejčastěji plastové láhve jedinečných tvarů. Kompletní stroj se skládá z ventilového uzlu, který potrubím propojíme s hlavní částí, plničkou. Plnička je v podstatě kolotoč otáčející se obrovskou rychlostí, musíme proto vše z důvodu bezpečnosti a hygieny zakrytovat.

Během dokončování mechanické konstrukce připravuje naše elektro oddělení schéma elektrického zapojení a na závěr je vytvořen řídicí PLC program. Na základě v Plzni připravených podkladů je stroj vyroben a odzkoušen v německém Neutraublingu. Poté je rozložen na dílčí celky, zabalen a expedován zákazníkům do celého světa.

Architektonický koncept designu továrny na výrobu a plnění nápojů

Koncept budovy je tvořen na základě vstupních podkladů obdržených od investora a dodavatele. Design továrny je výsledkem kombinace kreativity architekta, vize klienta a v neposlední řadě funkčních požadavků, jako jsou například velikost budovy, umístění technologických celků, dopravní řešení, orientace a okolí budovy…

V areálu je kromě obvyklých výrobních prostor určených pro výrobu, plnění, skladování a distribuci nápojů umístěné i návštěvnické centrum s administrativní budovou. Vstupní část areálu tvoří území s rozsáhlou parkovou úpravou a plochou pro relaxaci.

Pojďte na tom dělat s námi

  Nahrát CV

  Vyberte soubor

  další soubor

  Vyberte soubor

  další soubor

  Vyberte soubor