Náš svět
v Mechanical Engineering

Náš svět je mechanický, funguje na základě známých pravidel. Proto nás strojařina baví.

To jsme my
a tohle děláme

  • vytváříme výrobní a montážní podklady ve 3D i 2D
  • řešíme instalační plány kompletních plnicích linek
  • zabýváme se konstrukcí dílů pro výrobu 3D tiskem

Náš tým

Věnujeme se konstrukci strojů komplexních linek na plnění nápojů a tekutých potravin. Samotná realizace návrhu spočívá ve vytvoření 3D modelů a 2D výkresů pro vlastní výrobu a následnou montáž. Konstrukci našich strojů přizpůsobujeme široké škále médií i obalového materiálu.

Konstruujeme 3D modely kompletních strojů i jednotlivých součástek. Tradiční výrobu strojních komponent optimalizujeme pro technologii 3D tisku.

Podílíme se na vývoji strojů a zařízení nové generace. Mezi naše portfolio patří také stroje na recyklaci plastů, zejména PET lahví.

Vizualizujeme výrobní závody zákazníka a tvoříme návrhy rozmístění nápojových linek.

V týmu je nás už více než 85

Otevřené pozice

3D modelování zákaznických objektů, které vstupují do výroby.

Zjistit víc

Variantní konstrukce PET recyklačních strojů Krones.

Zjistit víc

Support zákazníků ve správě a implementaci eCommerce projektů pro Krones eshop s díly do nápojových linek.

Zjistit víc

Příprava rozložení produkční linky v prostorách zákazníka ve 2D.

Zjistit víc

Na čem děláme

SWF – Stillwasserfüller, plnička pro nesycené vody

Konstrukci těchto strojů od roku 2018 kompletně zpracováváme v Plzni, ročně jich je více než 80. Konstrukce je vždy upravena podle specifikých požadavků zákazníka a zohledňuje definovaný obal, nejčastěji plastové láhve jedinečných tvarů. Kompletní stroj se skládá z ventilového uzlu, který potrubím propojíme s hlavní částí, plničkou. Plnička je v podstatě kolotoč otáčející se obrovskou rychlostí, musíme proto vše z důvodu bezpečnosti a hygieny zakrytovat.

Během dokončování mechanické konstrukce připravuje naše elektro oddělení schéma elektrického zapojení a na závěr je vytvořen řídicí PLC program. Na základě v Plzni připravených podkladů je stroj vyroben a odzkoušen v německém Neutraublingu. Poté je rozložen na dílčí celky, zabalen a expedován zákazníkům do celého světa.

Architektonický koncept designu továrny na výrobu a plnění nápojů

Koncept budovy je tvořen na základě vstupních podkladů obdržených od investora a dodavatele. Design továrny je výsledkem kombinace kreativity architekta, vize klienta a v neposlední řadě funkčních požadavků, jako jsou například velikost budovy, umístění technologických celků, dopravní řešení, orientace a okolí budovy…

V areálu je kromě obvyklých výrobních prostor určených pro výrobu, plnění, skladování a distribuci nápojů umístěné i návštěvnické centrum s administrativní budovou. Vstupní část areálu tvoří území s rozsáhlou parkovou úpravou a plochou pro relaxaci.

Pojďte na tom dělat s námi

    Nahrát CV
    Vyberte soubor